Catalogusnummer: 8642
Paar Hollandse notenhouten stoelen, 18e eeuw,

met gestoken leeuwenkopjes en beschilderde bruin lederen bekleding met messing siernagels

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260