China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,
met decor van lange lijzen en twee ajour oren. Gemerkt met 6-karaktermerk Chenghua (oor en rand met restauratie)
Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200