15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Bernard Heesen (geb. 1958), vrijgevormde glazen kan, Oude Horn, 2011;
Met ingesloten gekleurde glasdeeltjes. Onderzijde gesigneerd en gedateerd.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80