Bernard Heesen (geb. 1958), vrijgevormde glazen kan, Oude Horn, 2011;
Met ingesloten gekleurde glasdeeltjes. Onderzijde gesigneerd en gedateerd.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: