23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1239
Friesland, eikenhouten zakhorloge standaard, 18e eeuw.

Hierbij gewichtenblok, beide uitgevoerd in kerfsnede techniek. En een eikenhouten gestoken schooltas schuif met gestoken decoratie van vogel. (gewichtenblok zonder gewichten)

h. 4,5-27 cm.

(3)

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40