23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Friesland, eikenhouten zakhorloge standaard, 18e eeuw.
Hierbij gewichtenblok, beide uitgevoerd in kerfsnede techniek. En een eikenhouten gestoken schooltas schuif met gestoken decoratie van vogel. (gewichtenblok zonder gewichten)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40