Batavia, gestoken houten sculptuur van opstaande leeuw, 18e eeuw;
Uitgevoerd met fraaie manen en wapenschild. Resten van vergulding.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 130
Hamerprijs: € 130