Yan Zoritchak (1944), rechthoekig geslepen glas sculptuur gedragen door vergulde organisch gevormde poten,
gesigneerd en gedateerd 1995. Op zwart gestoffeerd draaiplateau. (een poot los)
Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: