Catalogusnummer: 2602
Yan Zoritchak (1944), rechthoekig geslepen glas sculptuur gedragen door vergulde organisch gevormde poten,

gesigneerd en gedateerd 1995. Op zwart gestoffeerd draaiplateau. (een poot los)

h. 18 cm. b. 27 cm.

Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: