Frankrijk, houten gestoken tabaksdoos, 18e eeuw;
UItgevoerd met gestoken voorstellingen van figuren op de deksel en rondom klassieke gebouwen. (deksel met scheur).
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220