Frankrijk, houten gestoken tabaksdoos, 18e eeuw;
UItgevoerd met gestoken voorstellingen van figuren op de deksel en rondom klassieke gebouwen. (deksel met scheur).
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: