5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6001
update-catalogue
Richard Byron (1724-1811)

Collectie van 8 tekeningen

vijfmaal inkttekening, deels gesigneerd, 1 potloodtekening en twee krijttekeningen, formaten 16 x 15 cm. - 20 x 30 cm.

[map]

collection of 8 drawings, different sizes

Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €