Catalogusnummer: 6444
Henriette Ronner (1821-1909)
Slapende poes
paneel, gesign. l.b. (signatuur bijgewerkt), niet ingelijst, 12,5 x 20 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: