Catalogusnummer: 2097
Duitsland, gestoken lindehouten vergulde en polychroom geschilderde tafelspiegel, 18e eeuw.

Het ovale spiegelglas geflankeerd door putti en bekroond door keizerskroon. Staande op voet met acanthusblad.

h. 46 cm, b. 20 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: