Duitsland, gestoken lindehouten vergulde en polychroom geschilderde tafelspiegel, 18e eeuw.
Het ovale spiegelglas geflankeerd door putti en bekroond door keizerskroon. Staande op voet met acanthusblad.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: