Frankrijk, textielfragment, 18e eeuw.
Met florale decoratie, uitgevoerd in zijde en zilverdraad op rood fluweel. Geheel in eiken lijst. (beschadigingen, verschoten)
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: