1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843644
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4946
update-catalogue
Robert Boudry (1878-1961)

Stilleven met appels en een kan

paneel,

30 x 25 cm.

gesign. r.o., verso signatuur en datering 1934,

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden