Konigliche Porzelan Manufactur, twee porseleinen schotels, 1870-1945.
Uitgevoerd met handgeschilderde decoratie van bessen, de randen met verguld Louis XV motief. Beide gemerkt scepter, een met toevoeging van Maltezer kruis. (1914-1917)
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: