Rusland, diverse zilver vergulde sieraden.
Een paar manchetknopen met portret van tsaar en tsarina Nicholaas II en Alexandra, bezet met vier granaten en rand van blauw email. Een ei-vormige hanger waarop een helm van de Russische keizerlijke garde. Beide met meesterteken I.P., gelijkend Julius Rappoport, Sint Petersburg, 1865 - 1916. Daarnaast nog een paar zilver vergulde oorhangers bestaande uit een ei waarboven een strik, bezet met synthetische robijn en blauw email en een ei-vormige hanger met cloisonné email in wit en diverse tinten blauw en groen.
Russia, various goldplated silver jewellery. A pair of cufflinks with a portrait of Tsar and Tsarina Nicholas II and Alexandra, set with four garnets and blue enamel. An egg-shaped pendant with a helmet of the Russian Imperial Guard. Both with maker's mark IP, similar to Julius Rappoport, Saint Petersburg, 1865 - 1916. In addition, a pair of silver-gilt earrings consisting of an egg above which a bow, set with synthetic ruby and blue enamel and an egg-shaped pendant with cloisonné enamel in white and various shades of blue and green.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500