Frankrijk, wit porseleinen cilindrisch inktstel, 19e eeuw.
Uitgevoerd met geschilderde decoratie van ram en schapen en vergulde arceringen.Compleet met inktpotje en strooier. Staande op drie klauwpoten, geheel op ring.
Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: