Catalogusnummer: 1767
Frankrijk, wit porseleinen cilindrisch inktstel, 19e eeuw.

Uitgevoerd met geschilderde decoratie van ram en schapen en vergulde arceringen.Compleet met inktpotje en strooier. Staande op drie klauwpoten, geheel op ring.

h. 8 cm, diam 12 cm.

(1)

Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: