België en Oostenrijk-Hongarije, twee diverse soepopdienlepels, 19e eeuw,
beide met ronde bakken en puntfilet steel, diverse keuren, 2e gehalte, een met lettermonogram,
herstelling aan één lepel
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160