1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 634
België en Oostenrijk-Hongarije, twee diverse soepopdienlepels, 19e eeuw,

beide met ronde bakken en puntfilet steel, diverse keuren, 2e gehalte, een met lettermonogram,

herstelling aan één lepel

l ca. 36 cm, 353 gr.

[zkj]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160