4e zitting - Woensdag 1 mei 19.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 425
Zeeland, bloedkoralen collier.

De kralen tonvormig (diam. 3,5 - 4 mm), aan een 14 kt. gouden sluiting gedecoreerd met spinnetjes en filigrain (gekeurd met eikenblad 1853 - 1906). Hierbij een zilveren broche, 19e eeuw, bezet met bloedkoraal en waaraan drie met goud afgewerkte bloedkoralen pampels.

bruto 44,9 gr., l. 35 cm, diam. slot 30 mm

Zeeland, red coral necklace. The beads barrel-shaped (diam. 3.5 - 4 mm), on a 14 k. gold clasp decorated with filigree (marked with oak leaf for 14 k., 1853 - 1906). Herewith a silver brooch, 19th century, set with red coral and with three gold-finished red coral pampels.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: