1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 663
Onedel snuifdoosje met parelmoeren boven- en onderkant, vroeg 19e eeuw,

voorstelling van slapend Christuskind met aan weerszijden CUM DORMIERIS CUSTIODIANT TE, onderzijde met diverse bloemen met steel, geen keuren aangetroffen

5 x 7 cm, h 1,1 cm

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70