Onedel snuifdoosje met parelmoeren boven- en onderkant, vroeg 19e eeuw,
voorstelling van slapend Christuskind met aan weerszijden CUM DORMIERIS CUSTIODIANT TE, onderzijde met diverse bloemen met steel, geen keuren aangetroffen
Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70