3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498 - Jewellery
Catalogue number: 332
Armband van gevlochten haar, 19 eeuw.

Het haar in twee kleuren, De beneden wettelijk gehalte roodgouden sluiting eveneens bezet met haar met een voorstelling van klimop en viooltjes

bruto 6,3 gr., l.

Braided hair bracelet, 19th century. The hair in two colours, the below-legal gold alloy clasp also set with hair with a representation of ivy and violets

Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140

Hammer price: € 140