Armband van gevlochten haar, 19 eeuw.
Het haar in twee kleuren, De beneden wettelijk gehalte roodgouden sluiting eveneens bezet met haar met een voorstelling van klimop en viooltjes
Braided hair bracelet, 19th century. The hair in two colours, the below-legal gold alloy clasp also set with hair with a representation of ivy and violets
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140