3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 245
14 kt. Gouden broche, 19e eeuw.

Met voorstelling van een dame in zwart wit emaille de peinture. De rand met opengewerkt patroon (lijmresten). Hierbij twee staafbroches, één in 14 kt. goud met met zwart email (beschadigd) en bezet met twee kleine roosgeslepen diamanten, de ander van gezwart metaal met schild en bladmotieven.

bruto 13,9 gr.,

14 k. gold brooch, 19th century. Depicting a lady in black and white enamel de peinture. The bezel with an openwork pattern (glue residue). Herewith, two bar brooches, one in 14 k. gold with black enamel (damaged) and set with two small rose-cut diamonds, the other made of blackened metal with a shield and leaf motifs.

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140