18 kt. Gouden ring, 19e eeuw.
bezet met cabochon geslepen bloedkoraal (h. 18 x b. 12mm), de zetrand gedecoreerde mt kleine spinnetjes. Meesterteken Jan Berend Schöne, Amsterdam, 1815 - 1837. Hierbij een zilveren rozetvormige broche bezet met boutonvormige bloedkoralen
bruto 17,2 gr., ringmt. 16,5, diam broche 26,5 mm
18 k. gold ring, 19th century. Set with cabochon cut red coral (18 x 12 mm). Maker's mark Jan Berend Schöne, Amsterdam, 1815 - 1837. Herewith a silver rosette-shaped brooch set with bouton-shaped red corals
Estimate: € 180 - € 280
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380