3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 215
18 kt. Gouden ring, 19e eeuw.

bezet met cabochon geslepen bloedkoraal (h. 18 x b. 12mm), de zetrand gedecoreerde mt kleine spinnetjes. Meesterteken Jan Berend Schöne, Amsterdam, 1815 - 1837. Hierbij een zilveren rozetvormige broche bezet met boutonvormige bloedkoralen

bruto 17,2 gr., ringmt. 16,5, diam broche 26,5 mm

18 k. gold ring, 19th century. Set with cabochon cut red coral (18 x 12 mm). Maker's mark Jan Berend Schöne, Amsterdam, 1815 - 1837. Herewith a silver rosette-shaped brooch set with bouton-shaped red corals

Taxatie: € 180 - € 280
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380