Catalogusnummer: 2056
Frankrijk, fijngestoken miniatuur plaquette, 18e eeuw.

Met een voorstelling in diep reliëf van Venus, bedienden en cupido's. Hierbij een gesneden ivoren broche met voorstelling van Venus en cupido in veertien karaats gouden zetting.

h. 5,5 cm, b. 7,5 cm, d. 0,7 cm. / 4,7 cm, b. 6,5 cm, d. 1 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: