15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1048
Koperen-houten koffiemolen, 19e eeuw,
met gestoken pilasters
18 x 18 cm.
Taxatie: € 70 - € 90
Hamerprijs: