1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 747
Indonesië, Djokja drie diverse schalen,

diepe ronde deels gehamerd schaal o.a. versierd met maskers, decoratieve gravering onderzijde, geen keuren aangetroffen, twee lotus vormige gehamerde schalen, één gemerkt 800, de kleinste met gravure AAN DE VRUCHT HERKEND GIJ DE BOOM en gemerkt Frans 1893 - import,

deukjes,

diam 27 cm, diam 28 cm, diam 24 cm, 1282 gr.

Taxatie: € 350 - € 550
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825