6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6496
Jacoba Surie (1879-1970)

Stilleven atelier

doek, gesign. r.o., 75 x 63 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: