020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Bied nu live
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6406
Noordelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw,
Madonna
paneel, 34 x 26 cm.
[1]
Taxatie: € 400 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden
Zaalveiling