6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Bied nu live
Catalogusnummer: 6406
update-catalogue
Noordelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw,

Madonna

paneel, 34 x 26 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 800
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden