15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Frankrijk, Lalique, persglas ringenbakje, circa 1975.
Uitgevoerd met gemodelleerd matglazen mus. Onderzijde gesigneerd Lalique, France.
Taxatie: € 40 - € 60
:
Hamerprijs:
Overboden