15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2655
update-catalogue
Frankrijk, Lalique, persglas ringenbakje, circa 1975.

Uitgevoerd met gemodelleerd matglazen mus. Onderzijde gesigneerd Lalique, France.

h. 7 cm.

(1)

Taxatie: € 40 - € 60
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €