1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 715
Duitsland, twee groenteschalen, 1e helft 20e eeuw,

strak gecontourneerd acfhthoekig model, mt. LW(niet geïdentificeerd), gemerkt 830S,

20,3 x 20,3 cm, 14 x 14 cm, 420 gr.

Taxatie: € 160 - € 240
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180