Duitsland, twee groenteschalen, 1e helft 20e eeuw,
strak gecontourneerd acfhthoekig model, mt. LW(niet geïdentificeerd), gemerkt 830S,
20,3 x 20,3 cm, 14 x 14 cm, 420 gr.
Taxatie: € 160 - € 240
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180