IJzeren haardplaat, 17e eeuw.
Uitgevoerd met voorstelling Vrouwe Justitia. [deel profiel manco]
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160