Collectie orchideevaasjes en divers klein zilverwerk, 19e en 20e eeuw,
waarbij verguld zilveren doosjes, vingerhoeden en naald, voornamelijk 2e gehalte,
Taxatie: € 120 - € 280
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180