5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw
De vermenigvuldiging van broden en vissen
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden