6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6539
update-catalogue
Jan Korthals (1916-1972)

De kunstenaar Theo Swagemakers aan het werk in zijn atelier

doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400

outbid-warning
Overboden