Catalogusnummer: 6523
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)

Stilleven met fruit en kaas

doek, gesign. r.o., herkomst: Douwes, Amsterdam, 50 x 60 cm.

Taxatie: € 400 - € 750
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400