Catalogusnummer: 6843
Constant (1920-2005)
Man
inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm.
[map]
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Hamerprijs:
€ 440