Catalogusnummer: 6178
Ad Blok van der Velden (1913-1980)

De Rijn bij Arnhem / Zelfportret / Plein te Menton

houtskool en inkt gesign. l.o., 1947, 28 x 38 cm., aquarel en pastel, gesign. r.o., 30 x 40 cm., aquarel, aquarel, gesign. l.o., 48 x 38 cm..

Provenance: familie van de kunstenaar

[map]

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60