Ad Blok van der Velden (1913-1980)
De Rijn bij Arnhem / Zelfportret / Plein te Menton
houtskool en inkt gesign. l.o., 1947, 28 x 38 cm., aquarel en pastel, gesign. r.o., 30 x 40 cm., aquarel, aquarel, gesign. l.o., 48 x 38 cm..
Provenance: familie van de kunstenaar
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60