Ad Blok van der Velden (1913-1980)
Kopje tussen de kastanjebladeren
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., kleine beschadigingen aan de verf, 49 x 58 cm.
Provenance: familie van de kunstenaar
Estimate: € 80 - € 140
Current bid: € 40
Hammer Price: € 40