1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 664
Beker, naar 17e eeuws voorbeeld, 19e of 20e eeuw,

conisch model met gegraveerde band met bladmotieven, pseudo keuren mt. A monogram en ster, jaarletter S,

h 11 cm, 147 gr.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150