Beker, naar 17e eeuws voorbeeld, 19e of 20e eeuw,
conisch model met gegraveerde band met bladmotieven, pseudo keuren mt. A monogram en ster, jaarletter S,
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150