Catalogusnummer: 1781
Doornik, in Den Haag gedecoreerd, 24-delig porseleinen theeservies, eind 18e eeuw,

elk gedecoreerd met bloemdecor, meestens gemerkt met ooievaar, bestaande uit een theepot en deksel (handvat gelijmd en tuit beschadigd), een suikerpot en deksel (dekselknop gerestaureerd), paar bouillonkopjes en deksels (een deksel bescahdigd), tien koffie-en theekoppen en tien schotels in verschillende formaten (een kop en een schotel gerestaureerd) (alle met kleine chips, frits en slijtage)

h. 12,5 cm max.

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

[24]

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: