15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Johan van Loon (1934-2020)
porseleinen kom met gekleurd decor en goud luster. Gemonogrammeerd en gedateerd 2000.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120