15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Johan van Loon (1934-2020)
gevormde biscuit porseleinen kom, de binnenzijde voorzien van goud luster (14K). Gemonogrammeerd en gedateerd, 2005
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140