15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Johan van Loon (1934-2020)
aardewerk kom in roest tinten met textielbewerking. Gemonogrammeerd en gedateerd '98
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80