15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2665
update-catalogue
Chris Lanooij (1881-1948), helderglazen karaf, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1921-1927;

Decoratie 'Droefenis' uitgevoerd met lijnenspel vanuit de hals, druppelend op de buik. Gesigneerd met monogram.

h. 19 cm, diam. 12 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

[1]

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €