15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Chris Lanooij (1881-1948), helderglazen karaf, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1921-1927;
Decoratie 'Droefenis' uitgevoerd met lijnenspel vanuit de hals, druppelend op de buik. Gesigneerd met monogram.
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden