13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Duitsland, steengoed Jacobakan, Siegburg, mgl 15e eeuw,
(beschadigingen en restauraties)
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100