Duitsland, steengoed Jacobakan, Siegburg, mgl 15e eeuw,
(beschadigingen en restauraties)
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: