15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Christopher Ries (1952), geslepen en gepolijst glazen sculptuur "White Lotus". Circa 1995.
Gesigneerd {Christopher Ries 12/12/95} en cirkel met C.
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden