Slattang met hoornen grepen en soepopdienlepel, 19e eeuw,
op tang geen keuren aangetroffen, lepel schuitvormige bak, mt. HS(onduidelijk) 1838 2e gehalte
hoorn stukje los, restauraties
Taxatie: € 120 - € 160
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80