1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 790
Slattang met hoornen grepen en soepopdienlepel, 19e eeuw,

op tang geen keuren aangetroffen, lepel schuitvormige bak, mt. HS(onduidelijk) 1838 2e gehalte

hoorn stukje los, restauraties

l 28 cm, l ca. 34 cm,

Taxatie: € 120 - € 160
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80